10.12.2011 Mark Ashley'e Dieter Bohlen'den Övgü

Modern Talking hayranı olan ve 13 yaşından itibaren Alman diskoteklerinde şarkı söyleyen Mark Ashley, 2005 yılında "The Fans of Modern Talking" adlı bir albüme de sahip. Bunun yanında Modern Talking'in geri vokallerinden oluşan Systems in Blue grubu ile de çalışmalar yapmaktadır Ashley. 

17 Eylül 2011'de Modern Talking'den You Are Not Alone adlı parçayı seslendirerek Dieter Bohlen'den "Sana hayır diyemem, benden Evet'i alıyorsun" diyerek çeyrek finale kalan Mark, Çeyrek finalde "You're My Heart, You're My Soul"u seslendirdi. Bu programda Mark Ashley hakkında Dieter Bohlen, "Sanırım eğlenceli bir tip, onunla beraber eğlenceli olur", "Yıllarca Thomas ile çalıştım, seni görmeden arkam dönük şekilde dinleseydim, Thomas söylüyor sanırdım" şeklinde açıklamalar yaptı ve Mark Ashley yarı finale kaldı. Program görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

38 yaşındaki Mark Ashley, Alman RTL kanalında yayımlanan Supertalent 2011 yarışmasının ikinci yarı final grubunda 10 Aralık 2011 cumartesi günü canlı olarak sahne aldı. Daha iyi bir altyapı ve sahne şovu ile "You're My Heart, You're My Soul"u tekrar seslendiren Mark Ashley, halk oylaması sonucu finale kalan isimlerden biri oldu.

Dieter Bohlen'i çok sevdiği gözlemlenen Mark'a sunucu Marco Schreyl, Thomas Anders'in bir zamanlardaki Nora kolyesine gönderme yaparak "DİTA" kolyesi hediye etti. Diğer jüri üyeleri Motsi Mabuse ve Sylvie van der Vaart, Mark'ın performansını beğendiklerini belirttiler.

Şarkı boyunca oturduğu yerden ayakları ile tempo tutan ve performansı kulaklık ile dinlemeyi tercih eden  Dieter Bohlen, yine yıllarca Thomas ile çalıştığını belirterek, Mark'ın şarkıyı Thomas Anders'den hemen hemen daha iyi söylediğini belirtti ve kendi deyimi ile pek bilinmeyen bir şeyi itiraf edeceğini söyledi.

Thomas Anders'in sesi feminen çıksın diye kaydı hızlandırmışlar

Dieter Bohlen, You're My Heart, You're My Soul'u kaydettikten sonra, Thomas Anders'in sesi daha feminen şekilde duyulsun diye mevcut kaydı hızlandırdıklarını anlattı.

Mark Ashley'in de bu kayıt ile aynı özelliklerde sesi tutturarak söylediğini anlatırken, memnuniyeti ve şaşkınlığı yüzünden okunmaktaydı.

Program görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


For latest updates please visit
http://www.facebook.com/moderntalkingtr
or
http://soundcloud.com/moderntalkingtr